Numerologie - Numerologický rozbor na celý život

5. května 2014 v 12:22 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  bloguju
Na uvedeném příkladu uvidíte jak se počítá číslo života a jak si můžete vypočítat podle čísel, vše co Vás zajímá. jedná se o stránky zde .

Uvedu Vám jak to vyšlo mně, ....




14.12.1979 - Numerologický rozbor na celý život
14.12.1979 = 1 + 4 + 1 + 2 + 1 + 9 + 7 + 9 = 34 = 3 + 4 = 7 >

určitě jste to pochopili jak je uvedené v příkladu

Moje životní číslo je 7

Tato osoba dává přednost duševní práci. Je snaha se realizovat ve skutečném kvalitním životě a vyvíjet se prací na sobě samém. Potřebuje pro svůj život přátelství. Manželství může být nesnadné, neboť chce být nezávislá. Dochází k nečekaným změnám v životě. Nic nedělat silou. K úspěchu je třeba dobře vnímat druhé a život a rozvíjet sebedůvěru. Přátelství a vztahy hrají hlavní úlohu. Realizace materiálních cílů je obtížná, i když peníze přicházejí nečekaným způsobem. Může se objevit sklon ke studiu, duchovnímu životu nebo velké cesty. Dobře působí venkov, hory nebo moře. U této osoby se může projevit léčitelské nadání ve všech směrech jako je fyzický, emocionální i duchovní směr. Pozor na pesimismus a přílišnou strohost. Někdy je pyšná a nepřístupná. Nedostatek realismu. Pozor na samotu. Důležitá je nezaujatost.

14. den - Cílevědomost 14.12.1979

Zařizuje si život podle sebe. Potřebuje bezpečné domácí prostředí a dobré povolání. Tvrdě pracuje a dovede vydělat peníze. Je dobrá v podnikání a obchodě. Je ohleduplná, pozorná a spolehlivá. Pouští se do velkých podniků. Je velmi aktivní. Je dobrosrdečná, moudrá a pohotová. Důležitá je změna, jež přináší nové podněty v činnosti. Může se projevit sklon k hudbě a někdy sklon ke spiritualitě nebo náboženství. Je ambiciózní, vytrvalá a plná nápadů. Je samostatná a zodpovědná. Je přitažlivá a přizpůsobivá. Rychle myslí a často i mluví. Chce co nejvíce využít nabízených příležitostí. Někdy ráda komunikuje pomocí symbolů nebo čísel. Nemá ráda, když jí někdo jiný radí. Snaha dodržovat staré, i když nefunkční zvyklosti. Vyhýbat se pohodlnosti až lenosti. Někdy snaha vyhnout se některým problémům. Sní o hmotném světě. Čemu je třeba se učit, slabiny: Je vznětlivá a impulzivní. Těžko zapomíná na křivdy. Při vzniku potíží ihned vyhledává změny. Někdy se může stát diktátorem. Pozor na podceňování. Je třeba dbát zvýšené opatrnosti při výběru přátel. Je nervózní. Pozor na chybný odhad a nesprávné plánování. Zahazuje dobré příležitosti. Vymýšlí a přivolává sobě i druhým problémy. Pozor na alkohol a drogy. Je zbrklá.

1-4-7 Rovina dovednosti 14.12.1979

Je manuálně a myšlenkově dovedná. Nerada pracuje tam, kde není vidět výsledek. Chce odpovídat jen za sebe. Je aktivním a vášnivým milencem a potřebuje vedle sebe podobného partnera, aby s ní udržel krok. Vícečetné 1 Nedokáže dobře vyjádřit cit slovy, což může vést k projevu hněvu.

Číslo - 1

Slovní vyjadřování citu, inteligence Jednička je přiřazena komunikaci a poukazuje na to, jak se dotyčný člověk umí dorozumět s druhými. Je velmi důležité, aby zadržené energie, které se objevují s více jedničkami a které jsou doprovázeny vnitřním napětím, byly pozitivně odbourány, vyjádřeny. Protože je 1 číslo komunikace, může být uplatněna v různých formách umění, v práci nebo hobby Tři 1 Lidé se třemi jedničkami ve čtverci se moc neradují, když je třeba se rozhodnout. Jsou si velmi dobře vědomi svých problémů, zhodnotí je ze všech stran a jsou vážně zmateni, které rozhodnutí je to správné. Potřebují čas, aby mohli problém nahlédnou ze všech stran a člověk s nimi musí mít trpělivost, protože nutit je k rozhodnutí není vůbec nic platné. Když se ale rozhodnou, dají to jasně najevo. Někteří lidé s třemi jedničkami jsou buď velcí mluvkové, nebo - druhý extrém - velmi mlčenliví. Velmi málo o sobě a svých myšlenkách mluví. V každém případě si své nejhlubší a nejvnitřnější pocity podrží pro sebe.

Číslo - 2 14.12.1979
Intuice, schopnost vcítit se, cit Dvojka ji číslo intuice, jemnocitu a pochopení pro druhé. Také v případě více dvojek, stejně jako u ostatních čísel, které se vyskytují v datu narození vícekrát, je velmi důležité odbourávat nahromaděné vnitřní napětí. Lidé s více dvojkami velmi často zachycují i podprahové napětí ve svém okolí, přitom ostatní si ho vůbec neuvědomují. Jedna 2 Tito lidé mají přirozený dar schopnosti vcítit se do druhých, dar intuice a jemnocitu. Mohou se spolehnout na svůj vnitřní hlas, pokud jde o první dojem. Jsou mírumilovní, chápaví a veselí. Právě proto, že mají pochopení pro druhé, sami velmi oceňují partnerství a nikdy by svého partnera záměrně nezranili. Jsou velmi citliví na stres a potřebují se vždy stáhnout do klidného kouta, aby "natankovali".

Chybějící číslo - 3
Znamená to, že dotyčným osobám chybí přirozený dar k rychlému pochopení věcí. Nedotýká se to inteligence, znamená to pouze, že myšlenkový proces u nich probíhá jinak a že potřebují více klidu ke koncentraci. Nebývají také příliš společenští, vystačí si docela dobře sami. Jsou spokojení, když mohou žít pro své koníčky a pro rodinu, nemají zkrátka velkou potřebu být často mezi lidmi.

Číslo - 4 14.12.1979

Praktičnost, zručnost, asertivita, pracovitost Čtyřka je praktické číslo. Dává lidem talent organizovat sebe a svůj život. Jsou svědomití a vždy realističtí. Jedna 4 Čtyřka lidi uzemňuje, jsou praktičtí, umějí se prosadit a zastávají názor, že když oni něco dělají, dělají to správně. Přitom jde vždy nejdříve ze všeho o vlastní záležitosti, popř. o něco, oč se sami zajímají. Lidé s jednou čtyřkou jsou dobří organizátoři. Jsou velmi praktičtí, a to jak ve vztahu ke svému okolí, tak i ke svému životu. Nezajímá je teorie sama pro sebe, všechno musí mít nějakou praktickou hodnotu a být realizované, jinak je to pro ně nezajímavé. Lidé s jednou 4. ať je to muž nebo žena, jsou velmi zruční. Pro ně jsou věci, které vidí, ochutnávají či kterých se mohou dotknout, realitou. Čtyřka je ovšem také číslo, které zmenšuje důvěru v sebe sama, takže takoví lidé neustále pochybují o tom, zda jsou dost schopní dovést projekt, který si předsevzali, až do konce. Materiální jistota pro ně může hrát dominující roli.

Chybějící číslo - 5
Když chybí 5 Kolik lidí má plány, nápady, stanovuje si cíle a potom zjistí, že se jim nějak nedostává dost sil, aby je také uskutečnili. Chybí jim v datu narození 5. Pro tyto lidi je velmi důležité mít nějakou vnitřní pohnutku, která jim pomůže vytrvat u vytčeného cíle a nedovolí jim nechat se odradit těžkostmi. Musí se naučit houževnatosti a vytrvalosti.

Chybějící číslo - 6
Když chybí 6 Tady chybí porozumění pro harmonii, což je zase pro lidi s 6 numerologické mřížce samozřejmé. Tito lidé jsou blíže tomu věci si vyhádat, než je řešit kompromisem. Měli by poznat a osvojit si, že problémy je možné řešit jinak než křikem. Ochota ke kompromisům může vést pro všechny k přijatelnému řešení.

Číslo - 7 14.12.1979
Člověk s jednou 7 v numerologické mřížce si jen stěží nechá něco říci: jeho odpověď je často spontánní ne. Opatřil si tak možnost přemýšlet. Často překvapí lidi kolem sebe, když jim dá za pravdu nebo své odmítnutí naráz hodí za hlavu. Náhle pro jiné, pro něj ovšem ne, a nemůže pochopit, proč se změně jeho názoru ostatní diví. Lidé s jednou 7 se rádi vměšují do života druhých, protože chtějí pomoci. Problém který se přitom často objeví - myslí si, že jen ten jejich návrh na řešení je správný, a to i když dotyčné osobě vůbec nesedí. Může se stát, že se uraženě stáhnou do své ulity, když jejich návrh není přijat nebo zůstane nepovšimnut. Tito lidé mají přesnou představu o tom, co je špatné a co je správné - ovšem viděno z jejich zorného úhlu. Mají vyhraněný smysl pro spravedlnost a jsou připravení své přesvědčení zastávat. A protože věcí, kterým věří, se drží za každou cenu, je pro ně obtížnější být flexibilní a přijmout i mínění jiných lidí. Někteří mají také zvyk držet nekonečné přednášky. Lidé s jednou 7 jsou ale připravení pomoci a sociálně soucítí.

Chybějící číslo - 8
Když chybí 8 S 8 chybí logika. Takovým lidem se nedostává nadání podívat se na věci logicky a také tak postupovat. Stejně jako u 3 vůbec nejde o nedostatek inteligence, pouze to znamená, že myšlenkové pochody jsou jinak uspořádány. Dotyčné osoby se rychle vřítí do nějaké situace, aniž by o tom více přemýšlely, "vždyť přece mohou kdykoliv své mínění zase změnit". Tito lidé by se měli naučit dobře si jednání rozmyslet předtím, ještě než přistoupí k činu.

Číslo - 9 14.12.1979
Analytické schopnosti, duchovno Devítka je číslo analýzy, máme ji my všichni v našem datu narození, stejně tak jako jsme všichni vybavení díky 1 určitým egoismem. Když se ohlédneme zpět na začátek 20. století, můžeme si všimnout, že od roku 1900 svět znatelně změnil svůj myšlenkový směr. Co v letech 1800 až 1899 bylo rozvinuto a objeveno - a to díky preciznímu, logickému myšlení, které sebou nese 8 obsažená v čísle roku - , bylo od roku 1900 se znepokojující rychlostí analyzováno a dále vyvinuto. Ještě nikdy jsme neprošli tak razantní, tak přítomnou fází, která je svým stále hladovějším, rychlejším, lepším, vyšším, neustálým vývojem tak znepokojující, než v době od roku 1900 do dneška. Jak bude vypadat svět kolem roku 2030, kdy lidé narození po roce 2000 budou určovat charakter společnosti? Nebude již převládat egoismus 1, ale jemnocit, komunikace a pochopení druhého. Dvě a více 9 U těchto lidí se všechno odehrává "hlavou". Hodně lidí s více 9 se rádo zabývá čísla, protože práce s nimi vyhovuje jejich zvýšeným analytickým schopnostem. Tato vysoká duševní energie musí být využita, a lidé, kterých se tato konstelace týká, se cítí nejlépe, když mohou nasadit své analytické schopnosti. Pozor ale na nebezpečí, aby se nestali jednostrannými a nechtěli uplatňovat pouze svoje hledisko. V mnoha případech je těžké přimět je k tomu, aby situaci viděli také jinak, z jiného pohledu. Dotyčné osoby rády mluví o svých problémech, ale nenechají obvykle nikoho vyslovit jiný názor. Mohou být velmi nerozhodní, nepružní a také sobečtí. Izolovaná 9 Kdo má v datu narození 9 osamocenou, je pro něj velmi těžké aktivovat své analytické schopnosti. Dostává se k nim těžko. Chybí totiž spojující číslo. Dotyční mají k dispozici jak duševní činorodost, tak rychlou schopnost úsudku, ale přesto jim přijde zatěžko situaci trefně analyzovat.

Osobní roční vibrace 5
1) Do narozenin (14.12.2014): 1 + 4 + 1 + 2 + 2 + 0 + 1 + 3 = 14 = 1 + 4 = 5
2) Od narozenin (14.12.2014 - 14.12.2015): 1 + 4 + 1 + 2 + 2 + 0 + 1 + 4 = 15 = 1 + 5 = 6 Osobní roční vibrace čísla pět představuje obrat a osvobození ode všech omezení, kterým člověk podléhal v průběhu předchozích čtyř vibrací. Během tohoto dvanáctiměsíčního období může dojít k pohybu a k nezbytným změnám jak uvnitř dané osoby, tak ve vnějších okolnostech. Je důležité, aby lidé pochopili, že změny neznamenají jen nejistotu do budoucna, ale představují také příležitost postoupit dál. V zásadě však budou v tomto roce změny vítané, lidé nebudou mít stání a budou cítit potřebu vymanit se ze zavedených pravidel a návyků a ověřit si vlastní soběstačnost. Svoboda je pro člověka v průběhu vibrace pětky velmi důležitá, a to platí jak pro svobodu myšlení - možnost zkoumat vlastní myšlenky bez přílišného vlivu a tlaku zvenčí - tak pro fyzickou volnost pohybu. Člověk cítí potřebu vyjít do přírody a být občas chvilku sám se svým sněním, ale zároveň má také potřebu společenských kontaktů, styků s lidmi a přátelství. Vibrace pětky nás učí přistupovat ke změnám odpovědně, s ohledem na potřeby všech, jichž se dotýkají, a tak posilovat vlastní vůli a sebekázeň. Pak je možné soustředit energii v určité chvíli jen na jediný problém a nerozptylovat ji snahou stihnout příliš mnoho věcí zároveň. V tomto roce může přijít velká inspirace a energie si udrží vysokou hladinu, pokud si stanovíme určitý cíl a zaměříme ji k němu. A jak to vyšlo Vám, mně opravdu tak, jaká opravdu jsem :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ko Ky Ko Ky | Web | 6. května 2014 v 15:32 | Reagovat

Zajímavé,ale radši to zkoušet nebudu,nechci si něco slibovat a na něco doufat co pak ani tak být nemusí:)

2 izuleasasetka izuleasasetka | Web | 6. května 2014 v 16:19 | Reagovat

schválně jsem to zkusila s datem narození svého otce, protože u nás v rodině je známý tím, že mu jakákoliv předpověď nebo horoskop nesedí :D a tady to platí taky :D

3 yoshikuni-pise yoshikuni-pise | Web | 6. května 2014 v 18:39 | Reagovat

mně to vyšlo až na malé odchylky

4 machi96 machi96 | E-mail | Web | 7. května 2014 v 10:25 | Reagovat

No, mě to vyšlo tak půl na půl.. ale myslím že hodně z toho je celkem obecné a proto to většinou sedí skoro na všechny - každý se skoro u všech číslic aspoň v něčem trochu najde :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama