Astrální cestování - moje první dojmy

15. dubna 2014 v 16:35 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  bloguju

Včera jsem se pokusila astrálně cestovat. Hodně se o tyto věci zajímám. Více méně se o tyto věci, jako celkově o esoteriku a vědu jako takovou zajímám od dětství a nejen já. V mém okolí znám hodně hlavně z přátel lidé, kteří tak nějak jsou citlivé na tyto věci J a děkuji za ně, že je znám.
Jako dítěti se mi to také stalo, pamatuji si třeba moje první vycestování ven z těla při meditaci v ozdravovně, kdy nám pouštěli na magnetofonové pásce nějaké meditace. Pamatuji si to už jen hodně matně, ale vím, že jsem byla celou dobu mimo tělo a viděla jsem sebe a ostatní děti jak ležíme na zemi na podložkách. Od mala jsem uměla různě vnímat různé vibrace, ale bohužel vždy ty špatné, negativní. O tom, ale třeba někdy jindy.


článek je obohacen o obrázky a video, proto je delší, prosím následujte článek pod perexem, děkujiMůj prožitek z AC (Astrálního cestování)
Včera jsem do toho spadla nějak úplně sama, ale pravdou je, že minimálně měsíc na toto téma nějak po domácku bádám. Asi jsem si to prostě nějak přála a bylo to. Bylo to, ale nepříjemné. Nečekejte, že můj mimo tělní pocit byl nějak příjemný. Jako dítě jsem to tak nevnímala a možná to bylo i tou pozitivní energii z meditace, kterou nám pouštěli.
V noci to příjemné nebylo. Nevím ani jak, ale najednou jsem tam byla. Najednou jsem přestala cítit svoje tělo, někdo to popisuje jako těžké tělo, které se nehýbe, já jsem měla ze začátku spíš dojem, že jsem lehká jak papír, nebo průsvitná, najednou mi začalo celé tělo hodně moc vibrovat, třást se, někdo slyší bzučení, nebo nějaký zvuk a ocitne se na cestě do Astrálu, nic takového jsem neměla, pohltilo mě tichá nicota. Už si nic nepamatuju tako pikosekunda ničeho a objevila jsem se ve tmě. Nic tam nebylo. Moje tělo, ani můj pokoj, prostě nic tam nikde nebylo. Jen já. Moje vlastní já - moje duše, moje mysl. Začala jsem se bát, ale už mnohem méně, než když mi začalo ze začátku vibrovat celé tělo a já poznala že jsme už v "tom", největší problém bylo udržet klidné dýchání. Jsem si vědoma, jak mi šíleně bušilo srdce a dýchla jsem jak o život. Pomalu jsem se uklidňovala, pocitem, že nic se mi nestane, protože se modlím pouze k dobrým bytostem. Neklid zmizel a já sama cítila jak se zvedám, jak moje tělo si sedá a tělo, můj obličej a hrudník se bliží až k dece, Jakobech chtěla se propadnout do kolen, pod deku. (Neumím to úplně tak vysvětlit.
Tělo jsem nedokázala opustit, slyšela jsem zvuky z mého světa, tikot hodin, chrupání naší staré fenečky, jak spokojeně podřimuje, a v tu chvilku, když jsem dávala nohy z postele v astrálním těle, tak zavibroval mobil s nějakou sms od operátora"no nepraštili byste do toho" ? :D
Tím, že jsem ještě nesesedla z těla ven , neviděla jsem astrální pupeční šnůru. Nic takového. Prostě jsem jakoby procitla. V procitnutí jsem necítila už žádný strach.
V noci sem se tam dostala skoro znova měla jsem pocit, Jakobech se vznášela nad postelí. Jako kdyby tělo bylo odlepeno ale jen na maličkou vzdálenost. Cítila jsem jako kdybych byla něčím zahalena a šlo to až na obličej a ja byla pod jakou si dekou. Nebála jsem se, ale nebylo to nějak extra příjemné. Jenže moje nesoustředěná mysl, už nedokázala nic a já jsem usnula.
Přiznám se měla jsem strach a myslím, že pokavaď se budu bát, nebude moje astrální cestování pěkné. Čeho se bojím? Možná si pomyslíte, že se bojím, že bych se nedokázala vrátit zpět do těla a chtěla či nechtěla zůstat v Astrálu. Toho se nebojím. Né aspoň nějak výrazně. Navíc to není nějak možné, tedy je, ale je spousta vrstev Astrálu a myslím, že tohle by nastalo, kdyby člověk byl příliš v horních či dolních sférách. Spíš se bojím co uvidím. Nechci vidět žádné duchy"negativní energie" nechci se sejít s nikým, kdo je mrtvý a podobně. Toho se bojím. A také toho, že to je něco, jakoby nepřirozeného, něco nového, co se člověk učí. Myslím, že ke všem těmto věcem, a´t už je to jakýkoliv obor esoteriky, by měl člověk přistupovat s dávkou pokory. Nedělat nic unáhleně a myslet si, jsem mistr světa a podobně.
Nevím, zda vysloveně chci astrálně cestovat. Určitě bych chtěla poznat něco a být potom moudřejší.A co že je to ten Asrtrál?
Na internetu najdete spoustu výkladů, ale já Vám to řeknu jak to vidím, či vnímám já. Všechno co je, je Astrál, je to svět plný vibrací a energií. My jsme v tady tom životně hmotném Astrálu a potom existují vyšší stupně, kam člověk může třeba při klinické smrti, či nějakém úrazu, kde ztratí vědomí se ocitnout. Určitě jste někdy v nějakém filmu či pohádce viděli, jak osoba ulehne ke spánku a z ní vyjde identické dvojče, ale formou duše a jde ven. A vidíte jak osoba klidně spí. Tak to je ono. Vycestujete prostě s těla ven, tedy pouze Vaše já, nebo duše, Vaše energie. Není to spánek, zde vše vnímáte a není to ani lucidní snění. Prostě jste opustili tělo. Je to snu podobné pouze v tom, že vlastně nevnímáte své tělo, ale jen prožitek. Ve spánku formou snu, a v Astrálním cestování formou astrální projekce - do které jsem se zatím nedostala.Žijí v Astrálním světě bytosti?
A zase odpovím, jak to vnímám já. Ano, jsu různé a naše samotná fantazie a naučený smysl vidět věci nám je zobrazuje ať už ve formě zlých či hodných bytostí. Hodné anděl, víla, elf, zlé démon, stín, duch. Jsou to ale vibrace, negativní vibrace, vlastně zhmotněný pocit. Strach nám bude ukazovat zlé bytosti a opačně dobré bytosti.


Nikdy jsem se tam nedostala, ale říká se, že si je sem můžete dotáhnout, což je jasné, přitáhnete si ej jako parazity. Jako když se jdete koupat do močálu a budete mít na sobě pijavice, atd. Budou na Vás parazitovat a žít z vašeho strach. Jak se odprostit od strachu?


Myslím si, že každý by se měl bát, je to vlastně přirozené a občas i nám to pomůže držet se nohama na zemi, ale pokavaď se bojíte hodně začne Vás strach ovládat. Hodně se mluví o astrálních průvodcíh, můžete si je vybrat, je to něco, co je Vám blízké, nějaká osoba, kterou máte rádi, tak se Vám zhmotní do vize osoby, která Vás bude astrálním světem vést. Někdo a to já a i hodně dalších spíš než lidi preferuje v životě tu přírodní část zvířecí. Často se stane, že jako astrální průvodce pr Vás bude pes, často vlk, ale třeba klidně elf, víla. Je to něco co Vám vnitřně radí a pomáhá. (Nemám, ale zkušenost se žádným astrálním průvodcem)
Abych se vrátila k těm bytostem, zde se láme trochu chleba, aspoň z toho co jsem četla a s tím co jsem slyšela, asi záleží na každém z nás, ale astrální sféry se dělí na různé vrstvy, chcete-li patra ….
Někdo říká, že spodní vrstvy jsou plné larev a démonů. Pavouků a stínů, to jsou ty naše strachy co nás táhnout a děsí nás a můžeme si je přilepit na sebe. Ve druhé sféře už jsou bytosti hodné i zlé. Můžou nás pokoušet různýma grimasami a můžeme z nich mít špatný pocit, tak je prostě obejděte, nezastavujete se. ….V dalších vrstvách začínají duchovní bytosti atd, v horních nejvyšších Cherubíni (krásná bytost, andělé atd)
Já si myslím asi toto, že my jsme v nějaké rovině astrálu, něco jako, že spodní pod námi, kde nahoru vyskakují aby nás strašili jsou bytosti zlé. Takže je můžeme potkávat ve formě démonů, stínů, pavouků a i duchů. Pak při cestě nahoru můžeme potkat duše zemřelých, ale těch, kteří nám byli blízcí, pak kouzelné bytosti atd. Myslím, že čím dolů, tak tam jsou pocity špatné a můžou je mít i alkoholici, kteří se spijí do němoty, ty prý v jakém si Astrálu dokážou být taky. Vidí tam většinou bílé myšky,což známe jako pod pojmem delirium tremens.
V Astrálním světe, ale zřejmě nebudou jen bytosti, ale i budovy či přírodní úkazy, nebo voda, stromy, rostliny. O tom jsem až tak nečetla. Opět zdůrazňuji nemám zkušenost.


Jak se do Astrálu dostat?

Tak toť otázka, někdy se to lidem stane nechtěně formou meditace, uklidnujícími hudebními videi (Na Youtube existuje spousta hudebních videí jak samotný Astrál navodit, nemám zkušenost, ale jestli jste vnímavý na relaxační skladby, podaří se Vám to raz dva, … někomu pomáhá klidně ležet, neměli byste mít překřížené končetiny. Prostě na to myslete a ono to samo příjde, začátky jsou pro někoho těžké, pro někoho méně. Já se tam ocitnu docela hned, ale na samém začátku, z těla vyjít neumím. Někdy pomáhá dýchání, počítání, ťukot hodit, až do fáze, kdy neslyšíte vůbec nic a bum ticho tma, jste tam. … Prosím nepanikařte jako já.


vkládám sem video, které by Vám mohlo pomoci. Snad půjde, raději přikládám název, který bste si mohli vyhledat samy.

Astral Projection Binaural Beats.


Jak se chránit v Astrálu?
No, já se třeba modlím k Bohu" prostě k něčemu co věřím, je mi příjemné, životu samotnému" a k dobrým andělům a moje myšlenka je jediná, nechci tam zůstat, chci dojít nějakého poznání, abych mohla dobře žít ve svém životě na zemi, z lidmi co znám a miluji. Pomáhá mi křížek na krku, modlitbička. Můžete mít amulet, kamínek, cokoliv.

No nevím co bych víc k tomu napsala.

Kdybyste se chtěli na něco zeptat, pište komentáře J Dája (Yoshikuni Ayumu)

Ještě jedna věc k samotnému článku. Tento článek je mojí vlastní tvorbou a tak ctěte autorské práva, pokavaď uvidím tento svůj článek, s kterým jsem se piplala nějakou tu hodnu dvě, tak bez pardónu nahlašuji adminům, jakéhokoliv blogérského serveru. Myslím, že by se to nikomu nelíbilo, pokavaď něco děláte, aby bez zeptání Váš článek někde vysel pod jiným jménem. Nemám nic proti, když se někdo zeptá, zda může odstavec, či článek použít někde a uvedem autora a adresu webu, kde to převzal. Snad mi rozumíte. Na dané obrázky v textu si žádný nárok nekladu. Zdroj tumblr, google.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | Web | 15. dubna 2014 v 17:50 | Reagovat

Ahoj Dájinko, já se silou mocí do astrálu nenutím, ono to stejně, když to má přijít, přijde samo. V tom tvém prožívání při výstupu z tvého fyzického těla mi vadil ten strach, ale ten potom ustoupil.Já jsem směla do astrálu nahlédnout, a můžu potvrdit, že v něm nejsou jen dobré bytosti.Někdy je to pořádný chaos myšlenkových forem, které se zformovaly z různých životních postojů, někdy i uměle vyvolaných. Na sílu bych to rozhodně nedělala, protože nemáš zkušenosti, budˇ jsi k tomu dozrála silou ducha, nebo si tím zkoušením můžeš i ublížit.
Asi s tím máš už nějaké zkušenosti, ale Dáji, dávej si pozor, není to legrace.

A tedˇ mě můžeš ukamenovat.

2 LinDa LinDa | Web | 15. dubna 2014 v 18:10 | Reagovat

Znie to zaujímavo. Ešte som to nezažila a nejdem to ani skúšať. Bojím sa toho a úplne mi stačí pozemský život a moje sny :D :D

A ďakujem za pozvánku na blog :D Máš krásny dizajn :D

3 Helena Helena | E-mail | Web | 15. dubna 2014 v 18:11 | Reagovat

Když budeš mít strach, tak se ti to stejně nepodaří. Znáš to příslovi?
KDO MÁ STRACH, NESMÍ DO LESA. :-)Dáji, ani ti neporadím, protože já jsem taky žádné rady nedostala, přišlo to samo, a na mé přání odešlo. Neuměla jsem to zpracovat, rozplývala jsem se, když jsem viděla krásné věci, a otevírala oči ze strachu, když jsem viděla nějaké příšery. Tedˇ nemluvím o astrálním cestování, ale vhledech do astrálu přes třetí oko. Byla jsem příliš vystrašená na to, než abych s tím něco udělala.

4 alape alape | E-mail | Web | 16. dubna 2014 v 0:42 | Reagovat

To, na co myslíš, přitahuješ. Když se bojíš, přitahuješ všechno, čeho se budeš bát...
Já jsem průvodce měla, krásnou bytost, ale jednou jsem byla nějak rychlejší a šla dál ... nechtělo se mi pak odtamtud vracet zpátky... Vlastně od té doby už průvodce nemám a chodím občas sama.

5 Romi Romi | Web | 16. dubna 2014 v 14:25 | Reagovat

zaky jsme to zkousela a super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama